Antikė dhe art
(6)
Gdhendje mbi xham - psaqyre
Piktura ne pasqyre
"the king"
Jigsaw puzzle shqiperia etnike
Monedha
Audio-TV- Video
(3)
Samsung 55" UN55C7000,Sony Bravia 60"
TV Sharp 70cm
Plasma Panasonic 42" TH-42PD7 & TV Tuner
Automjete
(51)
Opel omega 1.8i me kilm
Kerkese
Kia Sorento 2.5 CRDi Diesel 16V EX
Shes,nderoj,FORD TRANZIT 2.4 TD
GOLF 4 1.6 SR
Banesa
(82)
VLORE, 400 EURO/M2 Shitet apartament
Tirane, shiten 3 apartamente, 1+1 dhe
Rezidenca me ekskluzive ne Tirane
Tower Bridge 2 Rezidenca me ekskluzive ne
Rezidenca Tower Bridge 2
Elektronik
(19)
Apple iPhone 4S 64GB (Unlocked Phone)
PJES PER LAPTOPA
BlackBerry Torch
Canon EOS 5D Mark II/Nikon D700/Nikon
KIMIK ME KAMER TE FSHEHUR ME AUDIO SI DHE
Kompjuter
(11)
Apple® Macbook Air (MC234LL/A)/Apple®
Pune kerkuese
Kerkoj me ble monitor per laptop
Archos 605 Multimedial WI FI
Ngjyra pėr shtypsa /PRINTER)
Lokale
(15)
Kerkoj pune
Internet kafe
Shes dhe jap me qira
Kamarier dhe shankist
Shes lokalin ne Prishtine
Mobile
(6)
Apple® iPad 2 3G Wi-Fi , Apple® iPhone 4G
Cect t689 mpeg 4 task screen
Shes mobile gjermane
Komplet lekure 2+2,5
Mobileria prishtina
Muzik
(4)
Shitet piano
Violina
Keyboard
Seti i gitareve
Ndėrtimtari
(5)
Blini 1 Apartament, Fitoni 1 Kuzhine!
Blini 1 Apartament, Fitoni 1 Kuzhine !
Zbuloni Surprizen e Pashkeve ne
Eskavator me zinxhir Volvo Eskavator
Okazion! KAPANON ? Konstuksion Metalik
Oferta biznesi
(9)
Financimi Garantuar: Biznes dhe financimi
Inēizime PROFESIONALE me KRAN
Pasaporta biometrik
ELMED SHPK
Cigare Elektronike
Oferta pune
(48)
Kerkoj pune
Kerkohet Menaxher Shitjesh
SPECIALIST SIGURIE / MARITIME SECURITY
Kerkoj pune
Kerkohet Staff Rezorti & SPA Ne Kuwait
Paisje sporti
(3)
Nike Mercurial Vapor SL nr42
Paisje sportive te sportit luftarak
Shes dorza boksi
Pjesėt e automjeteve
(1)
Punonjes
Prodhimtari
(6)
Vakumm Maqin per pllastifikimin e
LINJE KOMPLETE PER PRODHIM ASORTIMENTE
GJENERATOR 200 KW
DPZ Beha - N
Makina per perpunimin e metali alumini
Shėrbime
(11)
N T SH ,, LENES'' Kontabilitet
Shes domain .com .org .net .info .biz 5
2% kredi / hua ofertė prej 15,000.00 euro
Tenda me qera
Kujdestare femijesh
Sherbime avokatore
(1)
Shėrbime avokatie
Shtėpi
(17)
Shiten Apartamente Rezidenca Tower Bridge
Tirane, shes apartamente
Shiten Apartamente ne Tirane
Kompleksi rezidencial Tower Bridge OFERTE
Shtepi e RE ne shitje
Tė ndryshme
(12)
Se shpejti fillojne kurset mbi
Prekolic(rimorkio)
Shes barnat NeouroAid pėr mjekimin e
Shitet Traktori Massey Ferguson 675
Patudshmeri
Tokė
(18)
Tokė pėr shitje
ARE NE FERIZAJ NE RRUGEN E VJETER TE
3 ari
Toke per shitje
Toke Ndertimore-projekt urbanistik
Turizėm
(1)
Hotel


© 2002 - 2022 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!